حمل و نقل بین المللی جاده ای

روش حمل و نقل بین المللی جاده ای برای محموله هایی که حجم آنها زیاد است و زمان بندی نیز در حمل کالا اهمیت دارد بیشتر توصیه میگردد.

در این روش حمل کالا طریقه ی بسته بندی و چینش از مواردی هستند که در محاسبه هزینه تاثیرگذار و مهم هستند.

روش حمل کالا از طریق جاده های ماشین رو به دلیل مسافت های کوتاه و هزینه های پایین معمولا به شکل گسترده ای در انتقالات داخلی کالا مورد استفاده قرار میگیرد اما در حمل کالا به صورت بین المللی نیز نقش مهمی را ایفا میکند.

حمل و نقل جاده ای - road transportation

 

در حمل کالا به صورت بین المللی در واقع معمولا فقط در بخشی از مسیر کامیون ها کالا را حمل میکنند اما همیشه اینگونه نیست یعنی گاهی اوقات شرایط اینگونه ایجاب میکند که تمام مسیر در حمل کالا به صورت بین المللی با کامیون و به صورت جاده ای انجام گیرد.

در حمل جاده ای با توجه به نوع، وزن، حجم و ارزش کالا ممکن است کالا با وسیله ی نقلیه ای غیر از کامیون ها صورت گیرد.

اهمیت حمل کالا از طریق جاده ها

حمل جاده ای کالا برای مناطق و کشور هایی که دسترسی به دریا، آب های آزاد، دریاچه ها و دیگر آب راه های لازم برای حمل و نقل ندارند گزینه ای بسیار مناسب و بااهمیت است.

این نوع حمل و نقل کالا از حمل و نقل بین المللی دریایی از سرعت بیشتری برخوردار است به همین علت استفاده از این روش برای کسانی که سرعت در حمل برای آنها اهمیتی ویژه دارد بسیار گزینه ی خوبی می باشد.

شرکت آریا سبز ترابر توس امکاناتی از جمله انواع کامیون های یخچالی، معمولی و … برای تسهیل در امر حمل و نقل جاده ای در اختیار دارندگان کالاها قرار گذاشته است.

ما با در اختیار داشتن انبار، کامیون و همچنین نمایندگانی در سراسر کشور های اروپایی از جمله انگلستان، فرانسه، آلمان، ایتالیا و … جهت سرعت بخشیدن به امر بارگیری و حمل کالا سعی کرده ایم تا بهترین خدمات را در امر حمل و نقل جاده ای در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

بهترین شرکت های حمل و نقل بین المللی چه شرکت هایی هستند؟

بهترین شرکت های حمل و نقل بین المللی شرکت هایی هستند که کالای شما را با زمان بندی دقیق، سریع، با هزینه ی مناسب و امنیت کامل به نقاط موردنظر شما حمل کنند؛ پس میتوان گفت آریانا سبز ترابر توس نه برترین اما یکی از بهترین شرکت های حمل و نقل بین المللی در زمینه ی حمل و نقل بین المللی جاده ای، دریایی، هوایی و ریلی می باشد.

سرویس ها و خدمات حمل و نقل بین المللی جاده ای:

کامیون های فول (FTL)

کامیون های گروپاژ (LTL)

امکان انجام گیری امور گمرک در مبدا

کامیون های یخچالی

برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با متخصصان ما تماس بگیرید.