حمل و نقل بین المللی ریلی

حمل و نقل بین المللی ریلی کالا یکی از خدمات بسیار مناسب شرکت حمل و نقل بین المللی آریانا سبز ترابر توس برای کالا هایی با حجم و اندازه بالا است چرا که قطار ها با برخورداری از انواع کابین های بزرگ و حجیم قابلیت حمل اکثر کالا ها از قبیل انواع مواد فاسد شدنی، مواد معدنی، انواع کانتینر های ۲۰ و ۶۰ فوتی و کانتینر های مسقف، لبه دار و مخزن دار و … را دارد.

اصولا به حمل کالا از طریق جاده های ریلی یا همان راه آهن به صورت بین المللی یا داخلی ترانزیت ریلی میگویند.

حمل و نقل ریلی - railroad transportation

 

خصوصیت های روش حمل ریلی کالا

از دید زیست محیطی این روش بین ۵۰ تا ۷۰ درصد از روش حمل و نقل جاده ای انرژی کمتری مصرف می کند و به مراتب آلودگی کمتری ایجاد میکند به همین علت است که از این روش حمل کالا به عنوان پاک ترین روش حمل و نقل یاد میشود.

افزایش نقل و انتقال از طریق راه آهن و کاهش رفت و آمد از طریق جاده ها از اموری است که جهت ایمن سازی راه ها صورت گرفته است.

شایان به ذکر است که اکثرا این روش حمل و نقل از نظر ایمنی به دارندگان کالا و حتی مسافران پیشنهاد میگردد.

معمولا در حمل و نقل ریلی کالا حوادث کمتری رخ می دهد استفاده از این روش حمل و نقل به دلیل ایمنی بالا، مصرف سوخت بسیار کمتر و استفاده کمتر از نیروهای انسانی از امن ترین و سالم ترین شیوه ها از نظر زیست محیطی برای حمل کالا می باشد و به همین دلیل حمل بار به صورت ریلی افزایش بسیار چشمگیری داشته و خواهد داشت.

تجربه یکی از فاکتور هایی است که هر شرکت برای اعتماد مشتریان باید داشته باشد. شرکت حمل و نقل بین المللی آریانا سبز ترابر توس با تجربه ی چند ساله در این زمینه با مشاوران مجرب کالای شما را سریعا و به سلامت به مقصد مورد نظرتان خواهد رساند.

برای اطلاع از تعرفه و قیمت حمل و نقل ریلی بین المللی بار و دریافت مشاوره با متخصصان ما تماس بگیرید.